... compártelo en tus redes

Sesión retrato

Fotosesion ne Tirane

Fotosesion ne Tirane

Unë nuk jetoj në Tiranë, jetoj në Madrid, jam spanjoll, por dua të shkoj në Tiranë në 2024 në mes të majit me synimin për të njohur vendin tuaj.

Kam një projekt që dua ta përfundoj në një ekspozitë fotografie.

Projekti im bazohet në skena të çastit, të brendshme dhe të jashtme, që kapin frymën e vendeve të Ballkanit dhe Evropës Lindore, njerëzit e tyre, sytë e tyre, vështrimin e tyre, thelbin e tyre.

Ndaj, nëse doni të ndani një moment të ditës me mua, pa interes tjetër veçse të bëni një foto diku në qytet, llogarisni tek unë dhe më tregoni. Unë do të jem i lumtur t’ju ofroj të gjithë punën e bërë.
Kerkoj nje modele, grimiere dhe stiliste per te bere nje sesion fotografik ne Tirane. Të gjitha fotografitë, me rezolucion të lartë, do t’u dërgohen pjesëmarrësve pasi të modifikohen. Fotografitë mund të prezantohen në një ekspozitë dhe/ose të publikohen në rrjetet e mia sociale dhe/ose në revistat e udhëtimeve dhe modës. Nuk do të kenë askund karakter tregtar.

Ju mund të shihni punën time në Instagram. @pedroarrroyo
Gjithashtu në www.pedro-arroyo.com
dhe www.estudio2k.com
dhe www.strictboudoir.com

Nëse dikush është i interesuar të marrë pjesë në këtë projekt, mund të më shkruajë privatisht dhe me kënaqësi do t’ju ndihmoj.

Unë flas spanjisht, anglisht dhe frëngjisht.

Unë jam i hapur për çdo sugjerim.
Faleminderit dhe ju uroj një ditë të mirë?

 

fotografia de retrato con Debora
Pin-Up-Leire-Estudio2K-Valdemoro
fotografia de retrato con Debora
Estudio de fotografía en Valdemoro
Estudio de fotografía artística en Madrid
Bailando castañuelas Estudio de fotografia Valdemoro
 

Dëshiron të jesh modeli im?

Nëse dikush është i interesuar të marrë pjesë në këtë projekt, mund të më shkruajë privatisht ose përmes linkut të mëposhtëm, me kënaqësi do t’ju ndihmoj.

Portfolio

más álbumes

Sesión fitness con Susana. Estudio2K.
Fotografía de retrato en Madrid. Estudio2K
Fotografía de retrato en Madrid. Est udio2K. Pedro Arroyo

Sesión fitness con Susana

Retrato. Patry

retrato: Sandra

Contacto

na dërgoni një mesazh

5 + 5 =

Dirección

Polígono industrial el Prado, Cuesta de Valderremata, 6001, 28341 Valdemoro, Madrid

teléfono

60121 80 82